Biz Kimiz?

TEB Arval, TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNP Paribas iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve hasar yönetimi gibi operasyonel hizmetlerin verilmesini sağlar. Kiralama sonunda geri dönen araçlar arasından yaş, kilometre ve kondisyon olarak en iyileri ise AutoSelect için seçilir. Araçlar yenilenerek ve gerekli bakım ihtiyaçları tamamlanarak ikinci el satışa sunulmaktadır.
  • Arval Hakkında
1989 yılında kurulan ve 29 ülkede 8.000'in üzerinde çalışanı ile müşterilerine hizmet sunan Arval’in tüm dünyada  1.6 milyondan fazla kiralanmış aracı bulunmaktadır. Arval, filo yönetimi sektöründeki en uzun süreli stratejik ortaklık olan ve 55 ülkede 4 milyon araçla dünya lideri konumundaki Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir.
  • Misyonumuz
Kişiselleştirilmiş ve sürdürülebilir yolculuklar ile hayatları iyileştirmek.
Sadece araç kiralamakla kalmıyoruz, yeni mobilite yöntemlerini benimseyerek hızla değişen endüstriye öncülük ediyoruz.
  • Vizyonumuz
Hayat, yolculuklardan oluşan bir yolculuktur.
Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz. Mobilite kavramı geliştikçe ve genişledikçe, vizyonumuz da gelişiyor.
  • Ürün ve Hizmetlerimiz
Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmıştır. Müşterilerimize araç filolarının finanse edilmesi ile başlayan ve araçların kullanım süresi boyunca ihtiyacı olan tüm satış sonrası hizmetleri içeren tam kapsamlı operasyonel kiralama çözümü sunuyoruz.

Sorunuz mu var?

Deneyimli satış ekibimiz hafta içi 09:00 - 17:00 arasında size yardımcı olmak için hazır.